Doprava ZADARMO po celej SR

Proerecta - erekcia so silou matky prírody


  • Podpora erekcie
  • Posilnenie libida
  • Predĺžená výdrž
  • Žiadne vedľajšie účinky
  • Účinok už za 60 minút
Objednať

Rýchla doprava

Diskrétne balenie

Prírodný produkt

12 tabletiek v balení

Service

Dlhotrvajúca erekcia

Proerecta naženie do penisu maximum krvi, vďaka čomu nastúpi intenzívna a tvrdá erekcia.

Service

Posilnené libido

Proerecta ako prírodné afrodiziakum obnovuje sexuálny apetit a vášeň u starších pánov. Mladší sa vďaka nej zbavia ostychu a obavy zo zlyhania.

Service

Predĺžená výdrž

Proerecta zbavuje predčasného orgazmu. Užite si rozkoš oveľa dlhšie, ako ste bol zvyknutý.

Ako vám Proerecta pomôže?

Krv je pre maximálne pevnú erekciu prvoradá. Vplyvom životosprávy, stresu a veku sa drobné cievy v penise zužujú, až upchávajú. Slabý prietok krvi do penisu oslabuje erekciu, ktorá môže časom vymiznúť úplne.

Proerecta obsahuje len kvalitné prírodné zložky s nemeckou receptúrou, ktorá veľmi rýchlo pôsobí na obehovú sústavu.

Do hodiny od užitia dávky dochádza k intenzívnemu prekrveniu penisu. Sex už nebude záležitosť piatich minút. Vďaka maximálne pevnej erekcii dokážete súložiť dlhšie, ako doteraz.

Efektívne zvolené zloženie pôsobí ako účinné afrodiziakum, ktoré podporuje prirodzenú sexualitu muža v každom veku.

Čo hovoria zákazníci?

avtar

"Sex je u nás ako u seniorov niečo ako malá slavnosť, preto si ho chcem užiť vždy na maximum. Proerectu užívam pre predĺženie výdrže a hlavne pre posilnenie nie vždy uspokojivej erekcie."

Ľudovít T.

58 rokov

avtar

"Poznáte to, únava a erekcia nejdú dokopy a unavený penis proste nestojí. Keď mám chuť na sex, aj cez slabú erekciu, povzbudí ma Proerecta, takže sa vyhnem zlyhaniu z prepracovanosti."

Michal D.

47 rokov

avtar

"Po pätnástich rokoch s manželkou mi sex trochu zovšednel, preto som hľadal nové stimuly pre vzrušenie. S Proerectou zažívam intenzivnejší sexuálny vnem, čo ozvláštňuje náš sex a manželku naviac uspokojuje penis tvrdší, ako predtým."

Dávid H.

34 rokov

certificate image

Výrobek bol ohlásený na
Ministerstve zdravotníctva Českej republiky.

certificate image

Výrobok splňuje štandardy výroby GMP

service

Okamžitý účinok

service

Nesedí Vám produkt? Vráťte nám ho

service

Vyrobený v ČR

service

300+ výdajných miest po celej SR

Zloženie Proerecty nie je tajné

Extrakt Ženšenu

Extrakt z koreňa ženšenu optimalizuje mužské sexuálne funkcie a chráni ich pred oslabením. Podporuje prekrvenie organizmu, vrátane penisu, čím prispieva pevnej erekcii a telesnej vitalite. Zároveň chráni pred vyčerpaním a stratou imunity.

Tribulus Terrestris

V rastiline obsiahnutý steroidový saponín je tradičnou prísadou pre podporu erekcie. V tele uvoľňuje oxid dusnatý - dôležitú látku pre správny prietok krvi a zároveň posiľňuje tvorbu testosterónu.

Citrulín

Ovocná aminokyselina L-citrulín podporuje prekrvenie svalov a hlavne citlivých tkanív v penise. Okrem výraznej podpory erekcie vyživuje a regeneruje svalstvo a tkanivá, čím ich chráni pred pribúdajúcim vekom.

Extrakt kakaovníku

Alkaloid s povzbudzujúcim účinkom dodáva fyzickú a duševnú energiu, ale hlavne rozširuje cievy, aby sa do penisu dostal maximálny objem krvi.

Kompletné zloženie

Často kladené otázky

Ako dlho Proerecta účinkuje?

Priemerná doba účinku je až 24 hodín. Sledovaní muži s problematickou erekciou boli po užití schopní dosiahnuť a udržať si maximálnu erekciu až 24 hodín. Po vyprchaní účinných látok je potrebné užiť ďalšiu dávku.

Kedy sa Proerecta užíva?

Dávku je možné užiť podľa potreby kedykoľvek, keď sa bude blížiť sexuálny styk. Neodporúčame užívať dávku tesne pred spaním, pretože telo by sa malo v priebehu noci regenerovať a byť v kľude.

Užíva sa Proerecta pravidelne alebo iba občas?

Proerecta je okamžitá, jednorazová pomoc pre dosiahnutie maximálnej erekcie. Užívajú sa 1 až 2 tabletky 60 minút pred sexom.

Ostatné časté otázky nájdete tu
Vyskúšať Proerectu