Doprava ZADARMO po celej SR

Vaše otázky

Užívanie

Užíva sa Proerecta pravidelne alebo iba občas?

Proerecta je okamžitá, jednorázová pomoc pre dosiahnutie maximálnej erekcie. Užívajú sa 1 až 2 tabletky 60 minút pred sexom.

Môžem Proerectu kombinovať s inými doplnkami alebo liekmi?

Všeobecne sa kombinácia doplnkov neodporúča. Telo nadbytočné množstvo účinných látok bez úžitku vylúči, takže nie je potrebné užívať rôzne doplnky súčasne. Kombinácia s liekom je prípustná vďaka prírodnému zloženiu bez syntetických látok. Vždy je však vhodné konzultovať kombináciu s lekárom.

Kedy sa Proerecta užíva?

Dávku je možné užiť podľa potreby kedykoľvek, keď sa bude blížiť sexuálny styk. Neodporúčame užívať dávku tesne pred spaním, pretože telo by sa malo v priebehu noci regenerovať a byť v kľude.

Môže sa Proerecta užívať spoločne s alkoholom?

Alkohol erekciu úspešne oslabuje, takže užívať doplnok a zapíjať ho alkoholom je kontraproduktívne. V kombinácií s alkoholom sa účinok môže znižovať. Odporúčame vyhýbať sa alkoholu úplne, čo bude pre penis a erekciu najzdravšie.

Je Proerecta na lekársky predpis?

Nie, Proerecta má prírodné zloženie rastlinného pôvodu, takže neexistuje prakticky žiadne riziko predávkovania alebo iných vážnejších komplikácií. V našom e-shope výrobok objednáte kedykoľvek.

Účinky

Ako dlho Proerecta účinkuje?

Priemerná doba účinku je až 24 hodín. Sledovaní muži s problematickou erekciou boli po užití schopní dosiahnuť a udržať si maximálnu erekciu až 24 hodín. Po vyprchaní účinných látok je potrebné užiť ďalšiu dávku.

Pomôže mi Proerecta aj vo vysokom veku?

Je potrebné zmieriť sa so skutočnosťou, že erekcia sa nedá podporovať donekonečna. Výsledky u mužov nad 65 rokov sú veľmi individuálne a úplne závisia na zdravotnom stave. Páni v dôchodkovom veku si väčšinou výrobok chvália, ale nedá sa očakávať nemožné.

Je Proerecta pre niekoho nevhodná?

Všeobecne sa z bezpečnostných dôvodov neodporúča užívať Proerectu a doplnky podobného charakteru mužom so zvýšeným tlakom, mužom po infarkte, mŕtvici a s inými srdcovo cievnymi chorobami.

Zloženie

Ako sa Proerecta odličuje od podobných prípravkov?

Pri výrobe sme stavili na kvalitu surovín, precíznosť výroby a tie najúčinnejšie zložky na podporu erekcie.

Má Proerecta nejaké obmedzené užívanie?

Ako každý doplnok stravy na trhu musí aj Proerecta upozorniť podľa zákona že: "Výrobok nie je vhodný pre ľudí so srdcovo-cievnymi chorobami, neplnoleté a tehotné alebo dojčiace ženy."

Doprava a platba

Ako je Proerecta zabalená a označená?

Dbáme na diskrétnosť, takže tovar odosielame v nepriehľadnom obale bez viditeľného označenia. Zásielka obsahuje iba štítok s príjemcom a odosielateľom.

Do koľkých dní môžem očakávať zásielku?

Tovar odosielame hneď po prijatí objednávky, takže dodacia doba je 2-3 pracovné dni.

Dá sa Proerecta kúpiť, aj keď nie som plnoletý?

Nákup nie je obmedzený vekom, ale zhruba do 21 rokov života mladých mužov je užívanie prakticky zbytočné. Telo sa ešte vyvýja a mladý muž pohlavne dozrieva, takže je stále čas na zlepšenie. Všeobecne účinky ocenia hlavne dospelí muži, ktorých erekcia je oslabená vekom alebo zhoršenou životosprávou.

Je Proerecta dostupná iba na internete?

Ano, výrobok zatiaľ predávame iba v našom e-shope. Šetríme tak náklady na kamenné predajne, vďaka ktorým si držíme priaznivú cenu.

service

Okamžitý účinok

service

Nesedí Vám produkt? Vráťte nám ho

service

Vyrobený v ČR

service

300+ výdajných miest po celej SR