Doprava ZADARMO po celej SR

Zloženie

Prírodný produkt

Hlavné zložky

Pri návrhu zloženia Proerecty sme sa nenechali ovplyvniť reklamnými klišé a polopravdami o starodávnych civilizáciach Aztékov, Inkov a Sumerov, ktoré by látky používali už tisícročia. Do zloženia sme použili iba vedecky overené a celkom bezpečné výťažky rastlín s preukázateľným vplyvom na podporu erekcie, predĺženie výdrže a posilnenie sexuálneho libida.

Proerecta je moderný doplnok stravy, ktorý spĺňa najprísnejšie výrobné normy a ešte prísnejšie očakávania od vás – našich klientov.

Kompletné zloženie nájdete na etikete:

Etiketa Proerecta

pro1[1]

Maca

Koreň z rastliny Maca sa dá považovať za prírodný „všeliek“ alebo dokonca superpotravinu. Telu a erekcii dodáva množstvo výhod, pritom nás zaujíma to najdôležitejšie: funguje ako prevencia pred impotenciou, zlepšuje erekciu a v dlhodobom horizonte stimuluje libido, zvyšuje počet a pohyblivosť spermíi a ukľudňuje problematickú prostatu.

pro2[1]

Tribulus Terrestris

Nenápadná rastlina je najčastejšou súčasťou prípravkov na podporu erekcie, takže je jasnou volbou aj v zložení Proerecty. Zo všetkých zložiek najviac podporuje prekrvenie penisu a zároveň dôkladne vyživuje semenníky, ktoré produkujú silné a zdravé spermie.

pro3[1]

Citrulin

Citrulín je aminokyselina získavaná z ovocia s pozitívnym účinkom na celé telo. Výborne taktiež funguje na podporu erekcieu, preto sme ju v zložení nemohli vynechať. Citrulín ma za úlohu urýchliť nástup účinkov. Je zdrojom molekúl oxidu dusného, ktorý nasyťuje krv kyslíkom a tá rýchlejšie a efektívnejšie preniká do tkanív v penise.

pro4[1]

Extrakt kakaovníku

Povzbudzujúca zložka získavana z kakaovníku pomáha vyčerpanému telu s oslabenou erekciou. V medicíne sa používa ako srdcový stimulant pre podporu činnosti srdca a prekrvenie. Uvoľňuje hladké svalstvo a rozširuje cievne steny, takže krv jednoduchšie a rýchlejšie preniká do penisu.

pro5[1]

Extrakt ženšenu

Extrakt z koreňa ženšenu optimalizuje mužské sexuálne funkcie a chráni ich pred oslabovaním. Podporuje prekrvenie organizmu vrátane penisu, čím prispieva k pevnej erekcii a telesnej vitalite. Zároveň chráni pred vyčerpaním a stratou imunity.

pro6[1]

Vitamín E

Vitamín E spomaluje zrážanlivosť krvi, čím ju napomáha efektívnejšie cirkulovať v tele, hlavne v penise. Ďalej zvyšuje citlivosť pri vzrušení, takže zabezpečuje lepší pôžitok a celkový pocit pri súloži.

Chcem vyskúšať Proerectu
service

Okamžitý účinok

service

Nesedí Vám produkt? Vráťte nám ho

service

Vyrobený v ČR

service

300+ výdajných miest po celej SR