Ako mať ako muž silnejšie orgazmy? Tipy pre dokonalé sexuálne vyvrcholenie

 • Redakcia Proerecta.com
 • 27 októbra, 2023

Aj muži majú právo na silné a intenzívne orgazmy. Práve vďaka nim milujeme sex a masturbáciu. Každý z nás má ale možnosť (a verím, že aj silnú túžbu) silu orgazmov pozdvihnúť na vyššiu úroveň a užiť si čo možno najdlhšie a najsilnejšie.

Existuje mnoho ciest, ktoré vás dovedú k vytúženým silným orgazmom. Nie je to iba klasický sex penis vo pošve, ale tiež samostatná alebo vzájomná masturbácia, používanie hračiek, dráždenie prostaty, análneho otvoru, bradaviek a všetkých ďalších mužských erotogénnych zón.

Pokiaľ sú tu čitateľky, pre vás sme, milé dámy, spísali tipy, pomocou ktorých posilníte svoje citlivé ženské orgazmy. Nájdete ich pod preklikom v článku Ako mať ako žena silnejšie orgazmy? Tipy, vďaka ktorým se konečne dokonale uspokojíte.

Dnes je ale rad na vás, páni, aby ste maximalizovali zážitok z orgazmov. Čo teda môžete robiť pre podporu sily svojho mužského orgazmu? Všetky cenné tipy môžete využiť ako pri sexe, tak pri sólo masturbácii.

ako mať ako muž silnejšie orgazmy?

PROBLÉMOM S DOSIAHNUTÍM SILNÝCH ORGAZMOV DOKONALE ROZUMIEME. Ak máte konkrétnu otázku k posilneniu orgazmu alebo oslabenému erotickému libidu, zavolajte nám alebo napíšte. Radi vám poradíme (info@proerecta.com, +421 917 133 459).

Zmeny životosprávy pre silnejšie orgazmy

Silu mužského orgazmu ovplyvňujú 3 faktory:

 • Prvým z nich je sexuálna stimulácia, a teda nejaký vnem, ktorý potrebujete, aby mozog v spolupráci s telom dosiahli orgazmus.
 • Druhým faktorom je celkový kontext, pretože je rozdiel, keď sa vám zadku dotkne lekár na prehliadke alebo vaša milenka doma. Aj keď dotyk môže byť rovnaký, sex je stále dosť kontextová záležitosť.
 • Tretím faktorom je pozornosť. Venujete dnes dostatok pozornosti a spojenia partnerke tak, aby ste si to obaja užili naplno?
zamýšľa sa vo svojej knihe sexuálny pedagóg Kenneth Play

Aktualizujte svoj jedálniček o potraviny podporujúce orgazmus

Jeme každý deň a naša strava vo veľkej miere určuje to, v akej sexuálnej, fyzickej aj psychickej kondícii sme. Pokúste sa odo dneška jesť viac zeleniny. Pokiaľ preferujete mäso a zelenine neholdujete, aj tu môže spočívať problém so slabými orgazmami.

Samozrejme nikoho nenavádzam na vegánstvo a extrémnejšie stravovacie režimy. Dôležitá je vždy hlavne čerstvosť, pestrosť a vyváženosť všetkých jedál. Napríklad obyčajné vajcia plné vitamínu B zmierňujú stres, čo vedie k vyššiemu libidu a s ním aj k lepším orgazmom. Celozrnné potraviny zasa zvyšujú hladinu testosterónu a aj vyššia hladina testosterónu zlepšuje silu orgazmu.

Zaraďte zelené druhy zeleniny (listová zelenina, špenát, brokolica, fazuľky atp.). Pomáhajú rozširovať cievy, znižujú krvný tlak a zvyšujú prekrvenie penisu aj celého organizmu. Potrebné látky nájdete aj v ovocí, to ale obsahuje viac cukrov, než zelenina. Kyselina listová navyše podporuje plodnosť a kvalitu spermií, čo vám pomôže v prípade plánovania dieťaťa.

Hovoríme tu teda o potravinách a rastlinách s afrodiziakálnymi účinkami. Z nich mnohé nájdete aj v doplnkoch stravy značky Proerecta vždy v dávkach, ktoré sa vo vedeckých štúdiách prejavili ako významne účinné.

Do pitného režimu zapojte kávu či iný zdroj kofeínu

Káva respektíve v nej obsiahnutý kofeín rozširuje cievy a tým stimuluje krvný obeh aj prekrvenie penisu (kofeínu sa odborne hovorí vazodilatátor). Lepšie prekrvený a citlivejší penis spevňuje erekciu a zlepšuje orgazmy.

Podľa štúdie muži, ktorí pravidelne pijú kávu či iné kofeínové nápoje, znížili riziko erektílnej dysfunkcie až o 42 %. Kofeín zároveň pomáha zvýšiť hladinu testosterónu, ktorý prináša silnejšie libido a intenzívnejší orgazmus.

Snažte sa zvýšiť hladinu testosterónu v krvi

Testosterón je najvýznamnejší mužský hormón a teda androgén. Je nevyhnutný pre schopnosť vzrušiť sa, dosiahnuť erekciu aj silný orgazmus. Aj hladinu testosterónu možno zvýšiť a udržať pomocou zdravej životosprávy.

Vedecké štúdie potvrdzujú, že vyšší testosterón významne zvyšuje pravdepodobnosť dosiahnutia silných orgazmov. Tu nemusíte premýšľať nad žiadnymi injekciami s testosterónom. Dôležité je prirodzene stimulovať jeho produkciu. Najlepšou cestou je vždy aktívny životný štýl plný pohybu a kvalitnej stravy, zároveň vyhýbanie sa zlozvykom a lenivosti. Uvidíte, že po aktívne strávenom dni budete mať aj väčšiu chuť na sex a omnoho lepšie si ho užijete.

Čítajte a naučte sa: Zvýšenie testosterónu : Zrozumiteľný a kompletný zoznam funkčných a zbytočných metód.

zvýšenie testosterónu

Kontrolujte a znížte krvný tlak

Ako som písal, zdravá strava aj pravidelný šport znižujú hodnoty zvýšeného krvného tlaku, zároveň ho pomáhajú udržať v normálnom rozmedzí. Vysoký tlak (lekársky hypertenzia) poškodzuje cievy, oslabuje ich steny a vyvoláva aterosklerózu (kôrnatenie tepien).

Okrem toho, že do penisu nemusí prúdiť toľko krvi a zhorší sa jeho citlivosť, spôsobuje vysoký tlak problematickú erekciu až chronickú erektílnu dysfunkciu. Pomocnú ruku podá kardiológ alebo sexuológ, ku ktorým vás môže odporúčit praktický lekár.

Zmeny sexuálnych polôh a praktík pre silnejší orgazmus

Tu vymenujem niekoľko tipov, ktoré pokiaľ zatiaľ nepraktikujete, zapojte ich hneď dnes večer. Prakticky nie je na čo čakať 🙂

Stimulácia perinea a teda hrádze pre silné orgazmy

Toto citlivé miestečko ste dodnes možno ignoroval, čo je škoda. Hrádza, odborne perineum je krátka oblasť medzi mieškom a análnym otvorom. Ľudovo hovoríme o „mužskom podvozku“. Veľmi dobre a vďačne reaguje na erotickú stimuláciu.

Ak prehovoríte partnerku, poproste ju, nech vám hrádzu vylíže. Prípadne vám môže fajčiť penis a hrádzu masírovať prstami a lubrikačným gélom. Je totiž bohato posiata nervovými zakončeniami. Veľmi blízko hrádze leží vovnútri tela prostata, takže dráždenie hrádze zvonku nepriamo dráždi aj ďalší erotogénny bod a to práve citlivú prostatu.

Kúsok od hrádze leží citlivá uzdička

Našim cieľom je poznať ideálne všetky zóny, ktoré vám vyvolajú silnejšie vzrušenie aj orgazmus. Takým miestom je aj uzdička, a teda tenký prúžok kože, ktorý k penisu upevňuje predkožku. Je posiata nervovými zakončeniami, a keďže je veľmi prakticky dostupná, môžete začať s jej stimuláciou.

Uzdičku môžete jemne dráždiť a hladkať krúživými pohybmi prstov, príjemnejšie vám ale bude dostať túto starostlivosť od partnerky. Tá môže uzdičku aj pekne bozkávať, cucať a lízať v rámci orálneho sexu a rukou sa venovať napríklad prostate či bradavkám.

Upozornenie: Obrezaní muži majú uzdičku prerušenú, kvôli čomu môže obriezka tlmiť erotické vnemy. Pokiaľ obriezku zvažujete, prípadné riziká konzultujte s vybraným lekárom.

K silnému orgazmu aj masážou prostaty

Odborníci prostatu označujú aj ako mužský bod G, čo je samo o sebe potvrdením jej citlivosti a schopnosti posilovať orgazmus. Prostatu môžete dráždiť zvonku dráždením hrádze, ale je na čase spoznať, aké to je masírovať prostatu prstom či hračkou cez ritný otvor.

Partnerku poproste, nech si poriadne natrie ruky lubrikantom. Potom nech vám opatrne strčí asi 5 cm ukazováčiku do zadku. Upozornite ju, nech si dáva pozor a nestrká do vás prsty s obrovskými umelými nechtami! Akonáhle prstom pocíti hrudku veľkosti vlašského orechu, môže na ňu jemne zatlačiť a opatrne ju pohladiť.

Rovnako môžete postupovať aj vy sám. Ak sa vám prostata dočahuje prstom zle, v sex-shope si kúpte špeciálne dildo, vibrátor alebo análny kolík na dráždenie prostaty. Nehanbite sa spýtať predavača, každý taký obchod tieto pomôcky ponúka.

Penis je ako najlepší hráč, ktorý v tíme udržiava vysokú morálku. Keď ale do hry vstúpi aj prostata, poviete si, ako je možné, že som o tak silnom orgazme nevedel?

Orgazmus môžete dokonca dosiahnuť aj iba dráždením prostaty bez toho, aby ste vôbec siahol na penis,

dopĺňa sexuálny špecialista Kenneth Play

Stimulácia bradaviek pre iný zážitok z orgazmu

Mužské bradavky nie sú tak citlivé, ako tie ženské. Stále sú ale dosť citlivé a ich stimulácia mužov výborne vzrušuje.

Podľa štúdie vzrušuje dráždenie bradaviek až 52 % mužov. Bohužiaľ sa s nimi hráva iba 17 % mužov a na Slovensku môže byť číslo ešte nižšie. Mužské bradavky sú z nepochopiteľných dôvodov veľmi často ignorované.

Dráždenie bradaviek spoločne s penisom a žaluďom alebo stimuláciou prostaty vám môže priniesť zmiešané a výrazne silnejšie orgazmy. Sila orgazmu sa tu odvíja od toho, koľko nervových zakončení sa podieľalo na jeho vzniku. Poproste preto partnerku, nech vám bradavky masíruje, štípe a cucá, môže na nich kvapnúť aj trochu lubrikantu.

Pokúste sa skrátiť refrakternú dobu

Refrakterná doba (tiež perióda) je úsek času, ktorý potrebuje muž po ejakulácii pre navodenie ďalšej erekcie a opakovanie sexu. Každý muž má inak dlhú refrakternú dobu, niekedy až tak dlhú, že mu oddych a nabratie síl zaberie dlhé hodiny. Seniori mávajú refrakternú dobu až niekoľko dní (!!).

Obecne platí, že žiadny muž nedokáže súložiť ihneď po prvom orgazme a aspoň pár minút potrebovať určite bude. Odborníci sa zhodujú, že najlepším spôsobom skrátenia refrakternej doby je zosilnenie erotického vzrušenia. To si môže vyžiadať ďalšie vzrušujúce stimuly, napríklad behom refrakternej doby stimulovať partnerku aj seba erotickou hračkou, rozprávať oplzlo alebo dráždiť iné erotogénne zóny, ktoré teraz nie sú tak „unavené“.

Ako bonus berte fakt, že zvýšenie miery vzrušenia ocení aj partnerka, pretože aj ona potrebuje určitý čas na odpočinok, ktorý možno taktiež skrátiť. Môžete si užiť nielen druhé, ale tretie či ďalšie kolo.

Predĺžte pauzu medzi stykmi

Zatiaľ, čo niektorým mužom skracovanie refrakternej doby pomáha, iným nijak výrazne nepomôže. Najlepšie urobíte, pokiaľ ju na sebe budete nejaký čas testovať sám.

Môže tu platiť fakt, že ak si od sexu či masturbácie na nejaký čas odvyknete, príjemné pocity sa pre vás stanú menej známymi a o to viac si po návrate tieto pocity užijete. Čím viac si budete užívať, tým silnejší môže orgazmus byť.

Za zmienku stojí aj to, že za dobu abstinencie semenníky vyprodukujú viac ejakulátu a ten sa môže rovnako premietnuť do silnejšieho orgazmu sprevádzaného bujarou ejakuláciou.

Pokúste sa o viacnásobný orgazmus

Nemožno zaručiť, že sa vám podarí refrakternú dobu skrátiť. S dostatočným cvikom ale môžete byť schopný zažiť aj niekoľkonásobné orgazmy bez ejakulácie, a teda vyvrcholenia bez uvoľnenia ejakulátu. Taký orgazmus dosiahnete zatínaním tzv. pubokokcygeálneho svalu panvového dna (PC sval).

Tento sval tak ľahko nenahmatáte, ale zatínať ho môžete spôsobom, akým zastavujete prúd moču pri močení. Tesne pred okamihom vyvrcholenia sa na sval zameriate a než ejakulujete, vedome tento proces zablokujete. Oddelíte tak pocit vyvrcholenia od samotnej ejakulácie. Je vhodné naučiť sa tiež zásady hlbokého dýchania, ktoré vás čiastočne zbavia erotického vzrušenia. Za pár chvíľ sa s novou erekciou môžete vrátiť k sexu.

Nečakajte ale, že bude každý z týchto malých orgazmov tak silný, ako obvyklé orgazmy s ejakuláciou. Budú mať slabšiu intenzitu, ale mnohí muži radšej ocenia niekoľko malých orgazmov než iba jeden veľký,

upozorňuje lekár Jonathan Steggal, MD

Zhlboka dýchajte

Práca s vlastným dychom patrí skôr medzi tajomstvá tantrického sexu. Každopádne z neho môžeme profitovať aj my, muži, ktorí tantre nerozumieme.

Spomaľte dych alebo ho na chvíľku úplne zastavte. Následne sa snažte dýchať v rytme svojho prirážania. Aj tu sa musíte viac pozorovať. Je prirodzené, že sa vám pred orgazmom zrýchli tepová frekvencia aj dych.

Ak sa ich ale naučíte cielene spomaliť a udržať na rovnakej frekvencii, zlepšíte množstvo kyslíku smerujúceho v krvi do penisu. Presne to povedie k silnejším orgazmom. Pre čo najrýchlejšie zlepšenie začnite čo najskôr.

Hranovanie pre zosilnenie orgazmu

Aj metóda hranovania pomáha oddialiť orgazmus, čo vedie k jeho posilneniu. Vedecká štúdia zmerala, že keď sledovaní pozastavili erotické dráždenie približne na 90 % cesty k vyvrcholeniu, potom spomalili a opäť pokračovali, významne posilnili výsledný finálny orgazmus.

Technika je nenáročná a môžete ju skúšať kedykoľvek pri sexe a masturbácii. Dostaňte sa tesne na „hranu“ orgazmu, spomaľte alebo celkom zastavte dráždenie a opäť pokračujte. Hranovanie vyskúšajte aj dva alebo trikrát, než sa rozhodnete konečne ejakulovať. Upozorňujem, že cvičenie techniky vám môže zabrať aj niekoľko týždňov či mesiacov skúšania, takže sa nevzdávajte predčasne, keby sa to hneď nepodarilo.

Cvičte svaly panvového dna pomocou Kegelových cvikov

Kegelovo cvičenie posilňuje a spevňuje svaly panvového dna. To vedie k lepšiemu prekrveniu genitálií a ako už vieme, kde je dostatok krvi, tam je aj citlivosť a presne tú pre silnejší orgazmus potrebujeme. Kegely sú nemenej vhodné aj pre pacientov s problematickým močením, močovou inkontinenciou a zlepšujú tiež ženské orgazmy, takže o nich nezabudnite povedať aj partnerke.

Vďaka Kegelovým cvikom získate lepšiu kontrolu orgazmu a budete lepšie vnímať jeho intenzitu. Ešte dnes môžete začať skúšať dvíhať uterák prevesený cez stoporený penis, prípadne skúšajte penisom v erekcii písať do vzduchu abecedu.

VIDEO (YouTube, po anglicky): Kegelove cviky pre posilnenie mužského orgazmu, podporu prekrvenia a spevnenie intímnej oblasti aj proti vzniku erektílej dysfunkce

Pred orgazmom pohlaďte a posuňte semenníky

Semenníky sa sami celkom automaticky tesne pred orgazmom trošku „nadvihnú“, aby sa ejakulát lepšie a v čo najväčšej miere vylúčil z tela. Pokúste sa pri najbližšom sexe alebo masturbácii vziať miešok do dlaní, semenníky jemne stlačiť a tiež nadzdvihnúť, aby boli bližšie k trupu.

Samozrejme o to môžete požiadať aj partnerku. Cudzí dotyk vám bude isto omnoho príjemnejší. Táto nenápadná technika posilní vzrušenie a podporí silu orgazmu.

Sexuálne hračky a pomôcky pre silnejší orgazmus

Mnohí muži dnes ani netušia, aké klenoty sex-shopy ponúkajú a všímajú si skôr iba obrovskú ponuku pre ženy. To je ale veľká chyba. Ak ste ešte neskúsil potešenie, možno zatiaľ netušíte, aký silný orgazmus môžete vďaka hračkám cielene dosiahnuť.

Ponuka je pritom tak široká.

 • Rôzne vreckové masturbátory, do ktorých stačí iba strčiť penis a nechať strojček robiť svoju prácu.
 • Rôzne elektronické nástroje, ktoré verne napodobňujú reálny sex do pošvy alebo poctivý orálik.
 • Rôzne špeciálne dráždiče prostaty, ktorými celkom jednoducho a bezpečne dosiahnete svoj citlivý bod a tak ďalej.
 • Erekciu môžete zároveň posilniť pomocou erekčných krúžkov či vákuových púmp.
 • Spoznajte nový svet sexuálnych hračiek, a ak ste zatiaľ začiatočník, pohovorte si s predavačom ktoréhokoľvek sex-shopu, anonymne do neho zavolajte alebo napíšte mail.

Lubrikačný gél podporí citlivosť penisu a prehĺbi aj orgazmus

Keď budete v sex-shope pre hračky, do košíku pridajte aj lubrikačný gél s hrejivým účinkom. Okrem toho mazivo tiež znižuje nepríjemné trenie citlivých partií o seba. Podľa vedeckej štúdie muži, ktorí lubrikujú, dosahujú orgazmus až o 50 % lepšie. A nefixujte sa na mazanie iba pri sexe, využijete ho aj pri masturbácii, takže si ju obohatíte a ozvláštnite.

MÔŽE VÁS ZAUJÍMAŤ: Ak máte príliš citlivý penis, kliknite na odkaz a čítajte ako znížiť citlivosť penisu pre oddialenie ejakulácie a predĺženie sexu.

Silu orgazmu doslova ničí rutina a stereotyp

Opakovanie stále tých istých sexuálnych polôh a praktík, sústredenie sa hlavne na orgazmus a dráždenie tých istých erotogénnych zón… To všetko je rutina, a keď si na niečo navykneme, nemôže nás to vzrušovať do konca života. Tak je to normálne a nemožno čakať, že vás bude po 20 rokoch manželstva priťahovať partnerka či konkrétne praktiky tak, ako predtým.

Čokoľvek nového sa vám podarí dostať do spálne môže zlepšiť sexuálne zážitky a zvýrazniť celkovú spokojnosť so sexuálnym životom. Odborníci na sexuálne správanie a vzťahy odporúčajú neustále hľadať nové praktiky a čo najmenej opakovať tie staré. Výber je takmer nekonečný: hranie rôznych rolí ako vo filmoch, rozprávať drzo a špinavo, prebádať tajomstvá BDSM praktík, používať nové erotické hračky a kupovať si sexy bielizeň.

Nehanbite sa spýtať napríklad kamarátov, ktorí majú zjavne výborné orgazmy a sexuálne vzťahy. Tí vám isto radi veľmi otvorene a úprimne prezradia, ako sa podarilo vyhnať posteľový stereotyp z ich spálne.

Cvičte orgazmus striedaním rôznych teplôt

Aj tu ide o nové stimuly, pretože, priznajme si, koho by sa napadlo dobrovoľne chladiť alebo ohrievať práve počas sexu? Striedanie teplôt ale prináša tie nové stimuly, ktoré odporúčam aj inde v článku. Nové vnemy vytvárajú nové úrovne sily orgazmu a to je našim cieľom. Aj tu poproste o pomoc partnerku, pretože hra bude omnoho zaujímavejšia, keď tieto stimuly vyvolá nečakane ona sama.

Vytiahnite z mrazničky kocky ľadu a nechajte partnerku potrieť vám nimi bradavky. Keď budú tvrdé, naneste na nich hrejivý lubrikant. Môžete zažiť intenzívne a nové dráždivé pocity pre posilnenie orgazmu. Siahnuť môžete aj po horúcom vosku, tam už ale buďte obaja opatrní, nech nedôjde k požiaru.

Duševné zmeny pre silnejšie orgazmy

Sila orgazmu vychádza z fyzickej stimulácie, zároveň na neho musíme byť navnadení aj psychicky.

Sústreďte sa na fyzické zážitky z orgazmu

Pre silný mužský orgazmus nie je vždy ideálne, keď sa v hlave „stratíte“ a začnete premýšľať napríklad nad tým, aká je vaša partnerka sexy, aký je sex výborný, či dokonca ako ste sa mal v práci alebo čo si dáte na večeru. Pokiaľ chcete vnímať silu orgazmu, vráťte sa myšlienkami naspäť do tela! Sledujte svoje telesné pocity a užívajte si ich.

Je to podobné, ako pri iných tréningoch. Keď si zájdete zabehať, podáte omnoho lepší výkon, keď sa budete sústrediť na techniku behu a na to, ako vám rozhýbal celé telo. Ak by ste myslel na iné nesúvisiace vnemy, stratíte rytmus a tempo, celkovú koncentráciu a beh nikdy nebude tak účinný, ako keď sa sústredíte iba na neho.

Silu orgazmu môže zlepšiť aj „túľavá“ myseľ

Áno, tu si odporujem, pretože som písal, aby ste sa viac sústredil na telesný zážitok. Teraz mám ale na mysli poddať sa erotickým fantáziám a najtajnejším predstavám, ktoré dnes v sexe neuplatňujete. Ak vás ale vzrušujú, nikto nebude vedieť, na čo presne ste myslel. Nie je sa vôbec za čo hanbiť.

Tieto nové sexuálne predstavy zároveň zamestnajú vaše myšlienky, vďaka čomu sa behom sexu vyhnete iným rušivým myšlienkam, ktoré vás inak môžu o libido a pevnú erekciu obrať.

Za zmienku stojí aj fakt, že tieto predstavy prinesú do milostného života akýsi nový prvok, ktorý je veľmi užitočný aj vzhľadom k sile orgazmu. Takže zapojiť predstavivosť a žiadne príjemné myšlienky neblokovať, vážení čitatelia.

K orgazmu sa skúste dostať pomalšie

Sex je skôr maratón než závod v šprinte. Mnohí muži sú nastavení tak, že postupujú príliš rýchlo a zaujíma ich iba dosiahnutie orgazmu. Rýchlo prirážajú a snažia sa aj viac stimulovať.

Práve spomalenie ale zlepšuje ich schopnosť lepšie sa sústrediť na svoje trlo a zmysly. Pokiaľ zabudnú na rýchly a zbesilý sex, môžu vydržať dlhšie, často omnoho dlhšie, než boli zvyknutí,

vysvetlila sexuologička Carol Queen, Ph.D.

Dajte si nabudúce viac na čas. Budete viac prítomní okamihu, čo môže zároveň viesť k silnejšiemu orgazmu.

Posilnenie orgazmu pomocou zmyslovej deprivácie

Ako som písal, sex stimuluje doslova všetky naše zmysly. Nielen hmat a cit, ale tiež vône, chute či zvuky podtrhnú celkový zážitok z orgazmu.

Čo sa ale môže stať, pokiaľ jeden zmysel cielene odoberiete? Môžete podporiť vnemy iných zmyslov a tie môžu viesť k výraznejšiemu orgazmu.

Postup je jednoduchý. Počas sexu napríklad náhle zhasnite a vnímajte partnerkine telo iba pomocou dotykov, úst a sluchu. Prípadne si nasaďte slúchadlá či štuple, aby ste nič nepočul a zvuky vás nerušili. Zjednodušene možno tvrdiť, že ak nič nevidíte a nepočujete, budete telesné pocity vnímať intenzívnejšie.

Nezabudnite, že do 2 pracovných dní vám diskrétne doručíme doplnky Proerecta pre podporu prekrvenia penisu, zvýšenie jeho citlivosti, podporu erotického libida a tvorby hladiny testosterónu.

O presných účinkoch každého produktu sa dočítate pod preklikmi nižšie:

 • Proerecta KLASIK pre občasné užitie v prípade SOS potreby s nástupom účinkov do 45 minút,
 • Proerecta SHOT v tekutej forme pre extra rýchle vstrebanie a účinok už do 30 minút,
 • Proerecta LONG pre dlhodobú podporu erekcie a každodenné užívanie.
Balenie je celkom diskrétne a neobsahuje žiadne logá, reklamy ani slogany. Poštár alebo kuriér vám Proerectu doručí do 48 hodín (tel. +421 917 133 459, mail info@proerecta.com).